Volná místa

Automechanik

Místo výkonu práce Černokostelecká 114/565, Praha 10 – Strašnice
Předpokládaný nástup IHNED
Náplň práce

  • diagnostika poruch a stavu vozidla
  • stanovení způsobu opravy, posuzování opotřebení a funkční způsobilosti automobilu
  • provádění opravy, výměna dílů a součástí
  • provádění údržby, prohlídek a záručních oprav
  • spolupráce s koordinátorem dílny

Očekáváme

  • praxe v oboru
  • řidičský průkaz sk.B
  • vyučen v oboru
  • schopnost práce s diagnostikou, PC a diagnostickými programy
  • spolehlivost a loajalitu
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme
  • finanční ohodnocení dle výkonu, zkušeností a praxe uchazeče
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pracoviště v blízkosti stanice metra Depo Hostivař
  • možnost dlouhodobého pronájmu vozu za zvýhodněných podmínek
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dovolenou
  • Multisport kartu
  • slevu na PHM v síti čerpacích stanic TUkas
  • sleva na opravy vozidel rodinných příslušníků
  • možnost čerpání "sick days"
Prodáváme vozy značek